.

.

New
Brezplačna dostava 2 kos/veliko 1.25 G-1310nm-20km-SM, sam način SFP Modul, sprejemnik, z DDM združljivi

Brezplačna dostava 2 kos/veliko 1.25 G-1310nm-20km-SM, sam način SFP Modul, sprejemnik, z DDM združljivi

SIT 26.99

Količina blaga
Na voljo


Pregled :
Žolna je visoko učinkovitost, stroškovno učinkovito modul, ki je združljiva s Dvojni LC Optika vmesnik. Sprejemnik uporablja koda PIN sprejemnik in oddajnik uporablja 1310 nm FP laser za OC-24 aplikacije, , standard AC, skupaj CML za visoke hitrosti signala in LVTTL nadzor in spremljanje signalov.
Aplikacije :
· Metro/Dostop Do Omrežja
· Gigabit Ethernet
· 1×Fiber Channel
· Drugi Optični Povezava
· Združljiv z HP, Extreme, Cisco, Nortel, Alcatel aplikacije.
Značilnosti :
· Standard SFP paket.
· Kovinsko Ohišje, Odlične EMI&EMC.
· LC Duplex, Single-Mode oddajnik in Sprejemnik
· En +3.3 V Napajanje
· Razširjeno Območje Delovanja : 0°C do 70°C Primeru Temperature
· 1310nm FP laser oddajnik za LX aplikacije
· V skladu z IEC 60825-1 Razred 1/CDRHClass sem Oči Lasersko Varno
· Ro HS Izdelki So Na Voljo
Specifikacije :
Električne Lastnosti (TOP = -5 do 70 °C, VCC = 3.13 na 3,50 Voltov)
Parameter
Simbol
Min.
Tipično
Max.
Enota
Napajalna Napetost
Vcc
3.13
3.30
3.50
V
Dovodni Tok
Icc
300
m A
Inrush Trenutno
Isurge
Icc+30
m A
Največja Moč
Pmax
1.25
W
Oddajnik Oddelek :
Vnos različno impedanca
Rin
90
100
110
W
Sam se je končalo vnos podatkov swing
Vin
0.2
1.1
mv
Prenos Onemogočite Napetost
VD
Vcc – 1.3
Vcc
v
Prenos Omogoči Napetost
VEN
Vee
Vee+ 0.8
v
Sprejemnik Oddelek :
Sam se je končalo podatki izhodna swing
Uout,pp
370
1000
mv
Podatki izhodna čas vzpona
tr
150
ps
Podatki izhodna jesen čas
tf
150
ps
LOS Napaka
Vlosfault
Vcc – 0.5
Vcchost
v
LOS Normalno
Vlos norm
Vee
Vee+0.5
v
Napajanje Zavrnitev
PSR
100
m Vpp
Optičnih Parametrov
Oddajnik Oddelek :
Parameter
Simbol
Min.
Tipično
Max.
Enota
Center Valovna Dolžina
c
nm
Izhod Spektralna širina
RMSR
30
2.7
nm
Optični Rast/Padec Čas
tr / tf
160
ns
Optični Izhodna Moč
Usta
0
+5
d Bm
Izumrtje Razmerje
E. R
9.2
13
d B
Oči Robu
Max M
24
%
Razpršenost Moči Kazen na 40km
0.5
d B
Sprejemnik Oddelek :
Parameter
Simbol
Min.
Tipično
Max.
Enota
Optični Vhod Valovna Dolžina
l
1100
1600
nm
Optični Vhod Moč
-24
-3
Sprejemnik Odbojne
17
d B
Sprejemnik Preobremenitvijo
Pol
-3
d Bm
RX Občutljivost
Sen
-24
d Bm
RX_LOS Uveljavljajo Ravni
LOS A
-34
-31
-29
d Bm
RX_LOS De uveljavljajo Ravni
LOS D
-32
-30
-28
d Bm
RX_LOS Histerezo
LOS H
2
2.5
d B
Prevoz :
1. Smo poskrbi za pošiljko, od ponedeljka do petka. Dostava vključuje pakiranja in stroškov ravnanja.
2. To traja približno 30-40 dni (ZDA, CA, AU). V drugih državah 40-60 delovnih dni, točen čas dostave je odvisen od poštnih proces.
3. Če ne prejmete vaš zmagovalni izdelek (i) v 30 delovnih dneh, prosim, pustite sporočilo ali E-pošto, se obrnite na nas, se bomo potrudili, da reši nobenih težav z vami.
Povratne informacije :
1. Bomo samodejno pustite pozitivne povratne informacije, da je vsak kupec za dokončanje transakcije.
2. Vzdržujemo visoke standarde opravljanje 100% zadovoljstvo! Povratne informacije so za nas zelo pomemben.
3. Dobra komunikacija lahko rešiti vseh težav, če imate kakršnakoli vprašanja, prosimo, obrnite na nas, mi bo takoj rešiti težave, ki jih preživljamo
Plačilo :
1.sprejemamo Alipay ,Smo sprejeli prek varnih plačilnih procesor Depozitni.
2.Plačilo mora biti varen plačilni procesor Depozitni.
3.Če ne morete preveriti takoj po tesnem,prosimo, počakajte nekaj minut in poskusite znova Plačila mora izpolniti v roku 3 dni
4.Smo le ladja, da Alipress potrdil naslov.
Vrnitev :
1.

Značilnosti blaga

Blagovna Znamka:
jyttek
Številka Modela:
ZX-GS13
is_customized:
Yes
Prenos na daljavo:
20KM
Max. Hitrost Prenosa Podatkov:
1.25 G
priključek:
LC
Valovna dolžina:
1310nm
vlaken:
Obojestransko tiskanje
način:
Singlemode
Garancija:
3 Leta
CE, ROHS:
Združljiva
Obratovalna Napetost:
3.3 v
Nedavno

Kupci, kot jim je všeč